Системна ІТ інтеграція включає в себе комплексні рішення по автоматизації технологічних і бізнес-процесів підприємства. Її кінцева мета - максимально ефективне управління технологічним процесом, виробництвом, організацією в цілому шляхом налагодження максимально можливої взаємодії та ефективності різних бізнес-процесів, а також вибір економічно виправданого, інтегрованого інформаційно-телекомунікаційного рішення для реалізації конкретних завдань замовника.

Насьогодні створення комплексних рішень для корпоративних замовників, а також створення складних, взаємопов’язаних систем функціонування автоматизованих бізнес-процесів підприємства або організації призводить до максимально ефективного управління організацією, підвищення надійності та безпеки інтегрованих систем, а також значного зниження витрат на її подальшу модифікацію.

Ми надаємо комплексні послуги з системної інтеграції починаючи з передпроектного обстеження об’єкту автоматизації до проектування, розробки, впровадження, супроводу, підтримки, навчання, розвитку та забезпечення безпеки корпоративних інформаційних і телекомунікаційних мереж, інфраструктури інформаційних систем замовника.

Наші фахівці здійснять аналіз діяльності організації з точки зору інформаційного забезпечення її основних процесів, а також за рахунок оптимізації бізнес процесів підберуть для замовника оптимальні рішення щодо ІТ-бюджету та підвищення надійності інформаційних систем, постачання ліцензійного обладнання і впровадження програмного забезпечення.