В сучасному світі запорукою успіху та ефективного використання комп’ютерної техніки, інтерактивних комплексів та навчального контенту в навчально-виховному процесі є комплексний підхід до організації навчально-виховного процесу.

На сьогоднішній день для навчання учнів не в достатній мірі використовуються мультимедійні інтерактивні дошки, що унеможливлює організацію навчально-виховного процесу на належному рівні, що передбачений програмою "Освіта-2020".

Проекти для закладів освіти надають можливість освітянам обирати найбільш раціональні рішення для інформатизації навчального закладу базуючись на характеристиках запропонованих рішень, серед яких комп’ютерна техніка, інтерактивні комплекси та інтерактивні системи (інтерактивні дошки, інтерактивні поверхні, інтерактивні приставки, проектори, інтерактивні проектори), обладнання для предметних кабінетів (демонстраційне обладнання, лабораторне обладнання, вимірювальні прилади) та інше.

Використання ІТ технологій допоможуть освітнім установам стати на ланку вище до сучасної роботи і підвищити престиж садка, школи, ліцею, гімназії, вузу, центру додаткової освіти та донести максимум необхідної інформації, як до дітей початкової школи так і для старших класів та вже дорослих студентів.

Дані мультимедійні системи потрібні для підвищення рівня засвоєння навчального матеріалу та для здобуття повноцінної, якісної освіти з вмінням використовувати сучасні інтерактивні та мультимедійні технології.